Teenworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teenworld

Добре дошли във форума за тийнейджъри. Споделяйте вашите хобита, любими сайтове, любима музика и т.н. :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложение за теми

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Hekata

Hekata


Брой мнения : 106
Points : 124
Join date : 12.01.2010
Age : 33
Местожителство : София

Предложение за теми Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение за теми   Предложение за теми Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 9:13 pm

Имам едно предложение за тема, но не знам да ли ще ви допадне. С една приятелка имаме форум(повече е неин колкото мой) и имаме тема Какво прави днес и какво мислиш да правиш сега? Доста се пише в негя.
Виждам, че е нов форума, но му трябват някакви раздвижващи теми в които да можем да пише не само по един коментар нали? Може и още игрички да се измислят защото в интерес на истината са доста малко. Мога да предложа Да броим до безкрайност, Задай въпрос на следващия и някакви такива.
Би било хубаво всички да се включат в измислянето, защото все пак сме потребители и ние ще пишем. Не знам, но аз поне така мисля. Вие си решете да ли е правилно.
Върнете се в началото Go down
Лъчезарна
Админ
Лъчезарна


Брой мнения : 108
Points : 163
Join date : 31.12.2009

Предложение за теми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за теми   Предложение за теми Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 4:59 pm

Първо искам да ти благодаря за предложението, малко са тези, които изказват какво точно трябва да се подобри според тях. Както ти сама каза, форумът е нов и все още няма почти никакви потребители. Темите можете и вие да ги направите щом изявявате желание. Аз нямам нищо против и предложението ми допада. Smile
Върнете се в началото Go down
https://teenworld.bulgarianforum.net
Hekata

Hekata


Брой мнения : 106
Points : 124
Join date : 12.01.2010
Age : 33
Местожителство : София

Предложение за теми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за теми   Предложение за теми Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 7:40 pm

Щом имаме разрешението ти това е хубаво. Ако нещо не ти допада винаги можеш да го изтриеш. Благодаря. Ще се заема да направя няколко темички.
Върнете се в началото Go down
Лъчезарна
Админ
Лъчезарна


Брой мнения : 108
Points : 163
Join date : 31.12.2009

Предложение за теми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за теми   Предложение за теми Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 8:09 pm

Имате разрешението ми да правите каквото искате (в рамките на правилата разбира се Smile ). Аз ще трия само когато е нужно, но мисля, че на този етап всички спазват правилата.
Върнете се в началото Go down
https://teenworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Предложение за теми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за теми   Предложение за теми Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение за теми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teenworld :: Важно :: Предложения за подобряване-
Идете на: