Teenworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teenworld

Добре дошли във форума за тийнейджъри. Споделяйте вашите хобита, любими сайтове, любима музика и т.н. :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мнението ти за чалгата?

Go down 
+6
Hekata
strannaa
Teddy
AirBone
Missy
Лъчезарна
10 posters
АвторСъобщение
Лъчезарна
Админ
Лъчезарна


Брой мнения : 108
Points : 163
Join date : 31.12.2009

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 3:03 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://teenworld.bulgarianforum.net
Missy

Missy


Брой мнения : 63
Points : 75
Join date : 02.01.2010
Age : 27
Местожителство : Mars

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 11:14 pm

Най-гадното нещо на света! Толкова мразя чалгата, направо немога да я понасям! Само да чуя една такава песен, ми иде да счупя връта на този, който я слуша! Mad Mad Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.dopearmy.com
AirBone

AirBone


Брой мнения : 48
Points : 52
Join date : 03.01.2010
Age : 31
Местожителство : Велико Търново

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 3:55 pm

Мразя чалга, заобиколен съм с много чалгари и всичките безмозачни но въпреки това всеки стил си има почитателите дори и аз имам добри приатели чалгари който са пекани хора но тов слушат и това ги кефи неим се меся както и те намен какво слушам а и все пак накъде е света ако всички харесвахме един вид музика Smile нямаше да е интересно нали Very Happy
Върнете се в началото Go down
Teddy

Teddy


Брой мнения : 111
Points : 136
Join date : 31.12.2009
Age : 25
Местожителство : София

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeВто Яну 05, 2010 12:34 pm

Не я понасям, но всеки си има вкус. What a Face
Върнете се в началото Go down
strannaa

strannaa


Брой мнения : 9
Points : 13
Join date : 01.01.2010
Age : 28
Местожителство : мързелград :P

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: ДДЗ   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeВто Яну 05, 2010 1:20 pm

чалгата може да бъде и хубава музика! Very Happy
btw'само ако се махнат тЪпите текстове
ПРИМЕР:Целуни ме или ще полудея ...
да се махне и тЪпата мелодия
т.е.да не е чалга или такиа неща ами повече техно или тем подобн Very Happy надявам се да сте ме разбрали какво искам да кажа(това се казва да четеш между редовете)
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/strannaa
Лъчезарна
Админ
Лъчезарна


Брой мнения : 108
Points : 163
Join date : 31.12.2009

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeВто Яну 05, 2010 6:39 pm

strannaa написа:
чалгата може да бъде и хубава музика! Very Happy
btw'само ако се махнат тЪпите текстове
ПРИМЕР:Целуни ме или ще полудея ...
да се махне и тЪпата мелодия
т.е.да не е чалга или такиа неща ами повече техно или тем подобн Very Happy надявам се да сте ме разбрали какво искам да кажа(това се казва да четеш между редовете)
Ако не е с тъпи текстове и такава музика няма да са чалга. Smile
Върнете се в началото Go down
https://teenworld.bulgarianforum.net
Teddy

Teddy


Брой мнения : 111
Points : 136
Join date : 31.12.2009
Age : 25
Местожителство : София

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Моето мнение за нещата! =]   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 8:17 pm

Admin написа:
strannaa написа:
чалгата може да бъде и хубава музика! Very Happy
btw'само ако се махнат тЪпите текстове
ПРИМЕР:Целуни ме или ще полудея ...
да се махне и тЪпата мелодия
т.е.да не е чалга или такиа неща ами повече техно или тем подобн Very Happy надявам се да сте ме разбрали какво искам да кажа(това се казва да четеш между редовете)
Ако не е с тъпи текстове и такава музика няма да са чалга. Smile

Права си, но не във всички чалги мелодията е тъпа. Има и свестни има и смешни. Аз един път хванах една мн смешна! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Hekata

Hekata


Брой мнения : 106
Points : 124
Join date : 12.01.2010
Age : 33
Местожителство : София

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 4:12 pm

Аз съм на принципа ако имаш мнение за нещо значи ти пука за него, а на мен не ми пука за нея. Не ми пречи. Признавам си танцувала съм на такава музика, но когато си в добра компания и алкохола ти е в повече, а ти се ще да се раздвижиш и чалгата върши добра работа.
Върнете се в началото Go down
AgainstTheWorld

AgainstTheWorld


Брой мнения : 79
Points : 79
Join date : 13.01.2010
Age : 28
Местожителство : Пазарджиккк

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 10:02 pm

тъпо нещо наречено музика,със тъпи изпълнитлелки които имат повече силикон от мозък Wink
Върнете се в началото Go down
Teddy

Teddy


Брой мнения : 111
Points : 136
Join date : 31.12.2009
Age : 25
Местожителство : София

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 9:34 pm

AgainstTheWorld написа:
тъпо нещо наречено музика,със тъпи изпълнитлелки които имат повече силикон от мозък Wink

Very Happy Има и свесни хорица, но вече намаляват ... Mad
Върнете се в началото Go down
zoito

zoito


Брой мнения : 2
Points : 3
Join date : 14.02.2010

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 9:58 pm

Ми чалгата за мен е нещо долно, то има и хубави песни, но са изключение. Всеки си има вкус. Smile


Последната промяна е направена от Лъчезарна на Пон Фев 15, 2010 7:11 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Писане на латиница! При още няколко такива нарушения ще има и БАН.)
Върнете се в началото Go down
Nadeto

Nadeto


Брой мнения : 22
Points : 24
Join date : 15.02.2010
Местожителство : Тетевен

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:38 pm

Според мен чалгата е ..... нямам думи ...... това е нещо толкова просто и неблагозвучно. Да ама самата чалга е тъпа щото и певиците са тъпи. Те чалгаджийките ако имаха поне малко мозък щяха да измислят нещо по-смислено........а кажете ми намирате ли някакъв смисъл в текст като "Има ли в менюто ви водка с утеха, двойна ми дайте за негова сметка, всичко изхарчих, не знех цената, не беще безплатна дори и тъгата....." confused .......в това няма никакъв смисъл както няма и във всички други чалга песни. Така казано - Чалгата е най-голямата болест!!!
Върнете се в началото Go down
http://sougb.com/prirodnizoni/
AgainstTheWorld

AgainstTheWorld


Брой мнения : 79
Points : 79
Join date : 13.01.2010
Age : 28
Местожителство : Пазарджиккк

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeСря Фев 17, 2010 2:01 pm

h2orikkih2orikki написа:
AgainstTheWorld написа:
тъпо нещо наречено музика,със тъпи изпълнитлелки които имат повече силикон от мозък Wink

Very Happy Има и свесни хорица, но вече намаляват ... Mad

нещо не разбрах смисъла ;д Very Happy
Върнете се в началото Go down
Cookie ♥

Cookie ♥


Брой мнения : 17
Points : 17
Join date : 16.01.2010
Местожителство : The Moon Square

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 7:50 pm

Те освен "Целувай ме, обичай ме" нищо друго не пеят. И верно - силикона им е в повече, ама не печелят нищо, щото любителите им не гледат музиката, а това което има в тях. Rolling Eyes Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
AgainstTheWorld

AgainstTheWorld


Брой мнения : 79
Points : 79
Join date : 13.01.2010
Age : 28
Местожителство : Пазарджиккк

Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitimeНед Фев 21, 2010 5:53 pm

мускули,маса,мускули маса...силикон силикон силикон Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
разби ме направо...отнасяло се специално за..чалга дивити ;д;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнението ти за чалгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ти за чалгата?   Мнението ти за чалгата? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнението ти за чалгата?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teenworld :: Забавления и свободно време :: Музика-
Идете на: